Z ogromną radością informujemy, że dzieci z Przedszkola w Filipowicach z sukcesem reprezentowały naszą placówkę w II Gminnym Konkursie Matematycznym dla Przedszkolaków, który odbył się w czwartek 24 kwietnia.
W tegorocznej edycji udział wzięło 18 dwuosobowych zespołów z 9 przedszkoli Gminy, które zmierzyły się z różnorodnymi matematycznymi zadaniami, wymagającymi logicznego myślenia, spostrzegawczości i umiejętności współpracy.
Nasze przedszkole wystawiło dwa zespoły, złożone z dzieci z grupy zerówkowej:
-
Drużyna chłopców: Krzysztof Łudzki i Mikołaj Marek
-
Drużyna dziewczynek: Michalina Kowalska i Matylda Siemek
Z wielką dumą informujemy, że drużyna dziewczynek zdobyła II miejsce w gminie, wykazując się nie tylko znakomitą znajomością podstaw matematyki, ale także świetną współpracą i opanowaniem. 👏🎉
Wszystkie dzieci do konkursu z ogromnym zaangażowaniem przygotowywała ich wychowawczyni – pani Anna Kawala.